Ogłoszenia duszpasterskie – 16.06.2024r.

XI Niedziela Zwykła

1. Trwa czerwiec. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe, które będą sprawowane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. W piątek uczniowie kończą rok szkolny. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w czwartek na Mszę świętą dziękczynną o godz. 18.00. Przed Mszą okazja do spowiedzi św.

3. W piątek o godz. 9.00 Msza św. dla uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej.

4. Prosimy kandydatów do I komunii św. z klasy 2 o oddawanie w zakrystii książeczek z uczestnictwem w niedzielnych Mszach świętych.

5. W dniach od 28 lipca do 6 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak. Zapisy i więcej informacji u Księdza Marcina.

6. W dniach od 2 -5 sierpnia planowana jest rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym do 14 lipca.

7. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 9962 zł. 5 euro i 10 funtów jak również za przekazywane indywidualne ofiary na konto parafii! Bóg zapłać.

8. W piątek odbyło się walne zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii, podczas którego podjęto decyzję, aby w ostatnią niedzielę każdego miesiąca, jak to miało miejsce do tej pory, nadal zbierać ofiary do puszek tym razem na dokończenie budowy wieży kościoła. Dzięki dotychczasowemu wsparciu udało nam się wybudować sklepienie w kościele i wymienić część pokrycia dachowego na kościele. Za wszelkie ofiary wrzucane do puszek czy wpłacane na subkonto składamy staropolskie Bóg zapłać!

9. Katolicka Szkoła Podstawowa informuje, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych w grupie 3-4 latków oraz 5-6 latków. Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły.

10. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

11. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian śp. Sławomira Czaplickiego, śp. Piotra Obiałę, śp. Barbarę Bednarek i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek…

Szczęść Boże!