Ogłoszenia duszpasterskie – 01.10.2023r.

XXVI Niedziela Zwykła
Dziecko, idź i pracuj dzisiaj w winnicy.”

1. Od dziś, 1 października, rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie różaniec sprawowany będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00.

2. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek, o godz. 16.30.

3. W środę po rannej Mszy św. zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne.

4. W czwartek po rannej Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00!

6. W sobotę odwiedzimy chorych i starszych z Komunią Św. od godz. 8.00.

7. Parafia Chrystusa Miłosiernego, zaprasza czcicieli Bożego Miłosierdzia w czwartek 05.10.2023 na sumę odpustową o godz. 15.00.

8. W niedzielę 8 października, podczas mszy o godzinie 11:00 zostaną poświęcone różańce dzieci z klas III, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

9. Dziękujemy za ubiegłotygodniowe ofiary do puszek na dokończenie sufitu w kościele, które wyniosły 9330 zł. Bóg zapłać!

10. Spotkania Inowrocławskiego Duszpasterstwa Młodzieży odbywają się w każdy piątek, o godz. 19:00 w “Zwiastunie” (przy parafii Zwiastowania NMP).

11. W sobotę 14 października odbędzie się pielgrzymka młodych do Markowic, z okazji Dnia Papieskiego. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina do przyszłej niedzieli.

12. Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego Młodych w najbliższy czwartek 5 października, po mszy świętej, o godz. 18:00. Jeżeli chcesz lepiej poznać Pismo Święte, a przez to głębiej doświadczyć Pana Boga w swoim życiu, to ta propozycja jest dla Ciebie. Więcej informacji u ks. Marcina.

13. Trwa nabór kandydatów na ministranta i lektora oraz lektorki w naszej parafii. Zgłoszenia chłopców u ks. Damiana, a dziewcząt u ks. Waldemara.

14. Wszystkim studentom i profesorom życzymy światła Ducha św. na nowy rok akademicki!

15. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

16. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Tadeusza Michalaka, śp. Mirosławę Szmyt i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek…

17. Życzymy błogosławionego tygodnia wszystkim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii!

Szczęść Boże!