Ogłoszenia duszpasterskie – 30.07.2023r.

XVII Niedziela Zwykła

1. Biuro parafialne w okresie wakacji jest czynne w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30 – 17.30.

2. We wtorek obchodziliśmy wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców! W związku z tym dzisiaj, po Mszach św. święcić będziemy pojazdy. Ofiary zebrane przy tej okazji przeznaczone zostaną fundacji Miva Polska, na zakup pojazdów potrzebnych misjonarzom do pracy misyjnej.

3. Od 1 -6 sierpnia w Lizbonie trwać będą Światowe Dni Młodzieży. Naszymi modlitwami ogarniajmy to wydarzenie. Módlmy się także za papieża Franciszka, aby jego spotkanie z młodzieżą, zaowocowało w młodych sercach pogłębieniem ich wiary!

4. Grupa rowerowa wyruszy na pielgrzymi szlak 2 sierpnia, po Mszy św. o godz. 8.00! W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich pielgrzymach zmierzających na Jasną Górę!

5. W środę po Mszy św. o godz. 8.00, spotkanie formacyjne Żywego Różańca, a w czwartek Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich.

6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu, wyjątkowo od godz. 17.00. W tym czasie okazja do spowiedzi świętej.

7. W sobotę o godz. 7.30 zapraszamy na modlitwę różańcową.

8. Dziękujemy za ubiegłotygodniowe ofiary na budowę sufitu w naszej świątyni, które wyniosły: 7520 zł i 10 euro. Bóg zapłać!

9. Katolicka Szkoła Podstawowa poszukuje nauczyciela w charakterze „ nauczyciela wspomagającego” w wymiarze połowy etatu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z księdzem proboszczem.

10. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

11. Miłosierdziu Bożemu polecajmy i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek…

12. Życzymy błogosławionego tygodnia wszystkim parafianom, gościom i sympatykom. Prośmy w naszych modlitwach o pokój na Ukrainie i o dobrą pogodę na czas żniw na polach.

Szczęść Boże!