Ogłoszenia duszpasterskie – 18.06.2023r.

XI Niedziela Zwykła

1. Trwa czerwiec. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe, które będą sprawowane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji procesji eucharystycznych wokół kościoła. Szczególnie dziękujemy dziewczynkom za sypanie kwiatków Jezusowi obecnemu w Najświętszym sakramencie. Wszystkim składamy staropolskie Bóg Zapłać!

3. W czwartek zapraszamy członków Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii na walne zebranie, które odbędzie się na plebanii o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

4. W piątek uczniowie kończą rok szkolny. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w czwartek na Mszę świętą dziękczynną o godz. 18.00. Przed Mszą okazja do spowiedzi św.

5. W piątek o godz. 9.00 Msza św. dla uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej.

6. Prosimy kandydatów do I komunii św. z klasy II o oddawanie w zakrystii książeczek z uczestnictwem w niedzielnych Mszach świętych.

7. Serdecznie zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy z naszej parafii 28 lipca i potrwa do 6 sierpnia. W tym roku pielgrzymujemy pod hasłem: “Kim jest Ta?”. Od dzisiaj można się zapisywać w zakrystii i biurze parafialnym. Jak co roku pielgrzymi zachęcają do powierzenia im intencji, w których będą się modlić na szlaku. Koperty na intencje wyłożone są przy wyjściach z kościoła.

8. W dniach od 2 -5 sierpnia planowana jest rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

9. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 9962 zł. jak również za przekazywane indywidualne ofiary czy wpłacane na konto parafii! Bóg zapłać!

10. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na dokończenie budowy sufitu w kościele!

11. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Ewę Janiec. Wieczny odpoczynek…

13. Módlmy się w naszych rodzinach o świętość życia dla nich oraz o potrzebny deszcz, abyśmy nie cierpieli głodu. Życzymy błogosławionego tygodnia naszym parafianom, sympatykom i gościom!

Szczęść Boże!