• Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego 2024

Ogłoszenia duszpasterskie – 21.05.2023r.

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie

1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Rozpoczynający się tydzień przygotowuje nas nowenną do Uroczystości Zesłania Ducha Św.

3. Koinonia Jan Chrzciciel zaprasza na czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Św. w sobotę 27 maja. Czuwanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na odpust do parafii św. Ducha!

5. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii do uczestnictwa w Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych “Lednica 2000”, które odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Zapisy i szczegółowe informacje dot. wyjazdu u ks. Marcina.

6. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza. Ofiara ta zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów naprawy opierzenia dachu na kościele. Bóg zapłać.

7. Serdecznie zachęcamy do przyjmowania do swego domu kapliczki Matki Bożej ze Szensztadu. Jest to szczególna okazja do modlitwy o pokój na świecie w naszych domach. Kapliczkę zabieramy w niedzielę, a oddajemy w sobotę. Włączmy się w to szlachetne dzieło modlitwy parafialnej.

8. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 14275 zł. Bóg zapłać.

9. W kościele rozpoczęły się już prace związane z budową sufitu. W związku z tym od poniedziałku do piątku podczas trwania prac kościół będzie zamknięty. Za zaistniałą sytuację przepraszamy jednocześnie prosimy o zrozumienie!

10. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na dokończenie budowy sufitu w kościele!

11. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”

12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Ewę Fabiańską, śp. Jana Latańskiego, śp. Barbarę Abramczyk i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…

13. Módlmy się o pokój na całym świecie oraz dobrze przeżyjmy te kolejne dni maja.

Szczęść Boże!