• Życie w parafii w czasie wakacji :)

Ogłoszenia duszpasterskie – 14.05.2023r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30, grupa dzieci z naszej parafii przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Ogarniajmy je naszą modlitwą.

2. Za tydzień w niedzielę, 21 maja na Mszy św. o godz. 11.00, będziemy obchodzili rocznicę I Komunii Świętej. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków.

3. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

4. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii do uczestnictwa w Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych “Lednica 2000”, które odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Zapisy i szczegółowe informacje dot. wyjazdu u ks. Marcina.

5. Instytut Kardynała Glempa zaprasza 16 maja o godzinie 17.00 na wykład Ks. Abp Grzegorza Rysia, pt. „Chrześcijanie wobec Żydów”. Szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń.

6. Serdecznie zachęcamy do przyjmowania do swego domu kapliczki Matki Bożej ze Szensztadu. Jest to szczególna okazja do modlitwy o pokój na świecie w naszych domach. Kapliczkę zabieramy w niedzielę, a oddajemy w sobotę. Włączmy się w to szlachetne dzieło modlitwy parafialnej.

7. Dzisiejsza składka zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary!

8. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Józefa Kozłowskiego, śp. Jana Wietrzykowskiego, śp. Jerzego Nawrockiego, śp. Alana Durejko, śp. Jerzego Gotówkę i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…

10. Módlmy się o pokój na całym świecie oraz dobrze przeżyjmy te kolejne dni maja.

Szczęść Boże!