Ogłoszenia duszpasterskie – 07.05.2023r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

2. W środę po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne.

3. W sobotę 13 maja o godz. 11.00, grupa uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej.

4. Również w sobotę, 13 maja zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które sprawowane będzie po wieczornej Mszy św.

5. W przyszłą niedzielę, 14 maja, na Mszy św. o godz. 10.30, grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Świętej. Prosimy by w miarę możliwości osoby nie związane z dziećmi pierwszokomunijnymi przyszły na Eucharystię o innej porze, aby umożliwić świętowanie dzieciom i ich bliskim. Jednocześnie informujemy, że wcześniejsza Msza św. będzie sprawowana o godz. 9.15.

6. Próby do Uroczystości I Komunii Świętej w najbliższy poniedziałek, wtorek i środę po mszy świętej, o godzinie 18:00. Obecność obowiązkowa. Pierwsza spowiedź dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w piątek 12 maja, po mszy świętej, o godz. 18:00.

7. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii do uczestnictwa w Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych “Lednica 2000”, które odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Zapisy i szczegółowe informacje dot. wyjazdu u ks. Marcina.

8. Osoby, które zapisały się na wyjazd do Częstochowy 13 maja informujemy, że w dniu zapisu nie było już wolnych miejsc w autokarze, dlatego prosimy o odbiór wpłaconych pieniędzy. Przepraszamy!

9. Instytut Kardynała Glempa zaprasza 16 maja o godzinie 17.00 na wykład Ks. Abp Grzegorza Rysia, pt. „Chrześcijanie wobec Żydów”. Szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń.

10. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

11. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Edwarda Maciejewskiego, śp. Henryka Tołstyko, śp. Piotra Puszkiewicza, śp. Jana Wojnarowskiego i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…