Ogłoszenia duszpasterskie – 16.04.2023r.

Niedziela Bożego Miłosierdzia

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy o godz. 15.00 na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

2. Również dzisiaj o godz. 15.00 odprawiona zostanie suma odpustowa w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego.

3. Wspólnota Jan Chrzciciel zaprasza w sobotę na wieczorną Mszę Świętą o godz. 18.00, a po niej na „Wieczór Chwały”.

4. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na próbę spowiedzi – Grupa I i III (SP4 i Integracyjna) w czwartek po mszy świętej o godz. 18:00, grupa II (SP5) w piątek po mszy świętej, o godz. 18:00. Gdyby któreś z dzieci nie mogło przyjść na próbę, prosimy o zwrócenie się z tą informacją do ks. Marcina.

5. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka kandydatów na ministranta poświęcona włączeniu ich do grona ministrantów. Obecność obowiązkowa!

6. Próba przed Uroczystością Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę 22 kwietnia, o godz. 10:00 dla wszystkich grup. Obecność obowiązkowa.

7. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1,5% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze trafią do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.

8. Katolicka Szkoła Podstawowa informuje, że trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych i klasy I. Wszelkie informacje można uzyskać również w sekretariacie szkoły.

9. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Jadwigę Linkę, śp. Zenona Ratajczaka, śp. Hannę Dybicz, śp. Elżbietę Kwiatkowską, śp. Eugeniusza Jabłońskiego i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…

11. Za tydzień będą zbierane ofiary na dokończenie sufitu w naszej świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary! 

12. Módlmy się o pokój na Ukrainie i dobrze przeżyjmy ten kolejny tydzień, a  wszystkim parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.

Szczęść Boże!