Ogłoszenia duszpasterskie – 22.01.2023r.

III Niedziela Zwykła

1. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Z kościoła można zabrać wodę święconą. Jeśli na kolędzie nie mamy takiej wody, to prosimy o poinformowanie o tym księdza na początku wizyty. Plan kolędy znajduje się w gablotach ogłoszeń, parafialnym facebooku i na stronie internetowej. W czasie kolędy, biuro parafialne czynne będzie od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-10.00.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się kwesta na dokończenie sufitu w naszej świątyni. Za wszelkie ofiary składamy: Bóg zapłać!

3. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie a chciałby to uczynić to dodatkowa kolęda odbędzie się w niedzielę 29 stycznia od godz. 15.00 Zapisy w zakrystii! Wyjątkowo w piątek kolęda na ul. Szarych Szeregów 2 (Domu Pogodnej Jesieni) rozpocznie się o godz. 14.00. Pozostałe bloki o godz. 15.30.

4. W okresie kolędowym Msze św. sprawowane są w dni powszednie o godz. 8.00 i 15.00 z koronką do Bożego Miłosierdzia, a w soboty o godz. 18.00.

5. W sobotę zbiórka z ministrantami, ceremoniarzami o godz. 11.00 w związku z kolędą. Obecność obowiązkowa!

6. Rodziców lektorów prosimy o podpisanie i uregulowanie formalności związanych z wyjazdem w sobotę po Mszy św. wieczornej.

7. Katolicka Szkoła Podstawowa informuje, że rozpoczęła już zapisy do oddziałów przedszkolnych i klasy I. Wszelkie informacje można uzyskać również w sekretariacie szkoły.

8. Włączone jest ogrzewanie świątyni. Prosimy zwrócić uwagę na zamykanie drzwi!

9. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego” i ostatnie kalendarze na rok 2023.

10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Bolesława Wojeńskiego, śp. Bronisławę Kordylę i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…

 

11. Módlmy się o pokój na świecie i o wiarę w naszej wspólnocie oraz nawrócenie dla grzeszników.

Szczęść Boże!