Ogłoszenia duszpasterskie – 13.11.2022r.

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że wymienianki roczne za zmarłych można składać w zakrystii lub biurze parafialnym do, 20 listopada. Nowe wymienianki roczne sprawowane będą od przyszłej niedzieli, w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.30. Formularze znajdują się w zakrystii.

2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatek do bierzmowania – I rok przygotowań, grupa księdza Damiana. Obecność obowiązkowa! 

3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla LSO DOROSŁYCH. Serdecznie zapraszamy!

4. Zapraszamy młodzież na Światowe Dni Młodzieży w diecezji w sobotę 19 listopada w Dąbrówce k/Mogilna. Wyjazd ok. godz. 9:30. Miejsce zbiórki jak i więcej informacji dot. samego wydarzenia u ks. Piotra Nowaka z parafii Św. Ducha w Inowrocławiu. Chętni mogą się zapisać na to wydarzenie w zakrystii, do 16 listopada, koszt – 40 zł.

5. Wspólnoty działające przy naszej parafii pragną zorganizować 4 i 11 grudnia Kiermasz Bożonarodzeniowy, który zasiliłby konto na dokończenie sufitu w naszej świątyni. W związku z tym zapraszamy osoby chętne o wykonanie ozdób świątecznych. Prace wykonane prosimy zostawiać z zakrystii. Bóg zapłać!

6. Dzisiejsza składka zostanie przekazana na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary!

7. Prosimy o potwierdzenie zamówionych intencji na 2 tygodnie przed datą rezerwacji. W przypadku niepotwierdzenia zostaną one anulowane.

8. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu: śp. Adama Matuszyńskiego i śp. Janinę Szmańdę oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczne odpoczywanie…

10. Módlmy się o pokój na Ukrainie i dobrze przeżyjmy ten kolejny tydzień, a  wszystkim parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.

Szczęść Boże!