Ogłoszenia duszpasterskie – 30.10.2022r.

XXXI Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek o godz. 16.30.

2. W poniedziałek, 31 października, zapraszamy na inowrocławską Noc Świętych. Wspólna modlitwa przy relikwiach świętych i błogosławionych rozpocznie się o godz. 19.30
w kościele Zwiastowania NMP.

3. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. tego dnia sprawowane będą o 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Biuro nieczynne.

4. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. W związku z tym należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św. odmówić modlitwy w intencjach Ojca Świętego, nawiedzić cmentarz oraz pomodlić się za zmarłych.

5. Różaniec za zmarłych z wymieniankami sprawowany będzie od 2 do 6 listopada o godz. 17.30, a w niedzielę, 6 listopada – o godz. 9.00. Wymienianki prosimy składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Nowe wymienianki roczne sprawowane będą od pierwszej niedzieli Adwentu, w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.30. Formularze znajdują się w zakrystii.

6. Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, odbędzie się w środę, 9 listopada, po Mszy św. o godz. 8.00.

7. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Eucharystię o godz. 8:00 w intencji prezbiterów i nowych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Mszy św. Spotkanie formacyjne dla Stowarzyszenia Powołań Kapłańskich.

8. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30.

9. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie lektorów i ceremoniarzy. Zapraszamy.

10. Chorych i starszych odwiedzimy z komunią św. w sobotę 5 listopada od godz. 8.00.

11. W sobotę, 5 listopada, Wspólnota Koinonia Jan Chrzciciel, zaprasza na Wieczorną Mszę Świętą, a po niej na modlitwę o uzdrowienie. Osoby poszukujące relacji z Bogiem, przeżywające różne trudności duchowe, życiowe i emocjonalne, zapraszamy
na indywidualną modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie wewnętrzne i fizyczne.

12. Dziękujemy za ofiary na budowę sufitu, które wyniosły: 6 240 zł. Bóg zapłać.

13. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

14. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu: śp. Ryszarda Nowaka, śp. Aleksandrę Ślesińską i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczne odpoczywanie…

15. Nie ustawajmy w modlitwie o pokój na Ukrainie i dobrze przeżyjmy te pierwsze listopadowe dni nawiedzając groby naszych bliskich zmarłych, a  wszystkim parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.

Szczęść Boże!