Ogłoszenia duszpasterskie – 23.10.2022r.               

XXX Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

2. Dzisiaj rozpoczął się Tydzień Misyjny. W piątek LSO i KSM zaprasza na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30, które zostanie poprowadzone w kilku językach.

3. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na dokończenie sufitu w kościele parafialnym. Za wszelkie dobro składamy staropolskie: Bóg zapłać!

4. Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60 + z miasta Inowrocławia do udziału w projekcie pt. „Klub Seniora „Nieograniczeni”” dofinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego.W programie m.in: zajęcia terapeutyczne, animacyjne i prelekcje ze specjalistami. Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać na stronie internetowej Parafii oraz w biurze parafialnym w godzinach jego pracy.

5. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Formularze do modlitwy zwanej wymieniankami wyłożone są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie czy mają to być wymienianki roczne czy jednorazowe.

6. Bóg zapłać za ubiegłotygodniowe ofiary do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wyniosły: 5 054,34 zł.

7. Prosimy o potwierdzenie zamówionych intencji na 2 tygodnie przed datą rezerwacji. W przypadku niepotwierdzenia zostaną one anulowane.

8. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu: śp. Piotra Kuberę, śp. Teresę Ziemkowską, śp. Dariusza Kanarka, śp. Jana Laseckiego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczne odpoczywanie…

10. Nie ustawajmy w modlitwie o pokój na Ukrainie, a  wszystkim parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.

Szczęść Boże!