Ogłoszenia duszpasterskie – 25.09.2022 r.

XXVI Niedziela Zwykła

1. W zakrystii lub biurze parafialnym można zamawiać, lub rezerwować intencje Mszy św. na rok 2023. Prosimy o potwierdzenie zamówionych intencji na 2 tygodnie przed datą rezerwacji. W przypadku niepotwierdzenia zostaną anulowane.

2. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła zbierane są ofiary do puszek na budowę sufitu w naszej świątyni.

3. W poniedziałek, 26 września o godz. 18.30, na plebanii odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii.

4. Od soboty, 1 października, rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie różaniec sprawowany będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00.

5. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

6. W sobotę odwiedzimy chorych i starszych z Komunią Św. od godz. 8.00.

7. W niedzielę 2 października, podczas mszy o godzinie 11:00 zostaną poświęcone różańce dzieci z klas III, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

8. Serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii do dołączenia do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM). Spotkania odbywają się w każdy piątek po mszy świętej o godzinie 18:00. Szczególnie zachęcamy tych, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

9. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministranta i lektora w naszej parafii. Zgłoszenia u ks. Damiana.

10. Rozpoczynamy nabór kandydatek na lektorki w naszej parafii. Zapraszamy wszystkie dziewczęta, które pragną czytać Słowo Boże. Zgłoszenia u ks. Waldka.

11. Zachęcamy do przyjęcia kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w naszych domach. Kapliczkę można wziąć do swego domu na cały tydzień. Niech będzie to okazja do pogłębienia i umocnienia relacji z Bogiem i ze sobą w naszych domach i rodzinach.

12. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu: śp. Felicję Breyvogel, śp. Mirosławę Szumer, śp. Urszulę Górę, śp. Ryszarda Sobeckiego, śp. Zdzisława Żmicha i wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek.

14. Nie ustawajmy w modlitwie o pokój na Ukrainie, a  wszystkim parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.

Szczęść Boże!