Ogłoszenia duszpasterskie – 18.09.2022 r.

XXV Niedziela Zwykła

1. W zakrystii lub biurze parafialnym można zamawiać, lub rezerwować intencje Mszy św. na rok 2023.

2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy I ponadpodstawowej i ich rodziców odbędzie się w piątek (23 września) po wieczornej Mszy św. Obecność obowiązkowa!

3. Zapraszamy dzieci z klas trzecich przygotowujące się do I Komunii św. (wraz z rodzicami) na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w przyszłą sobotę (24 września) w kościele.

Grupa I – SP nr 4 o godz. 9.00

Grupa II – SP nr 5 o godz. 10:00

Grupa III – SP Integracyjna i pozostałe o godz. 11:00

Obecność na spotkaniu obowiązkowa!

4. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie lektorów i ceremoniarzy, a w sobotę o godz. 12.30 kandydatów i ministrantów. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministranta i lektora w naszej parafii. Zgłoszenia u ks. Damiana.Rozpoczynamy nabór kandydatek na lektorki w naszej parafii. Zapraszamy wszystkie dziewczynki, które pragną użyczyć swój głos, aby czytać Słowo Boże. Zgłoszenia u ks. Waldka.

5. Spotkanie lektorek odbędzie się w sobotę 24 września, po wieczornej Mszy świętej.

6. Zapraszamy każdego 19 dnia miesiąca na modlitwę za wstawiennictwem św. Józefa w intencji mężów, ojców i synów. Msza św. wotywna z katechezą na Rok Rodziny
o godz. 18:00, a potem nabożeństwo ku czci św. Józefa. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

7. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 10 705 zł. Za tydzień w niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na dokończenie sufitu w naszej świątyni.

8. Zachęcamy do przyjęcia kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w naszych domach. Kapliczkę można wziąć do swego domu na cały tydzień. Niech będzie to okazja do pogłębienia i umocnienia relacji z Bogiem i ze sobą w naszych domach
i rodzinach.

9. Prosimy o potwierdzenie zamówionych intencji na 2 tygodnie przed datą rezerwacji. W przypadku niepotwierdzenia zostaną anulowane.

10. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

11. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu: śp. śp. Stanisława Michałowskiego, śp. Jana Czyżewskiego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek

12. Nie ustawajmy w modlitwie o pokój na Ukrainie, a  wszystkim parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.

Szczęść Boże!