• Plan Kolędy 2023 (23 stycznia – 1 luty)

Ogłoszenia duszpasterskie – 11.09.2022 r.

  XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy o godz. 11.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci z klas II, którzy chcą, by ich dziecko przystąpiło w 2024 roku do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii.

2. W zakrystii lub biurze parafialnym można zamawiać, lub rezerwować intencje Mszy św. na rok 2023.

3. We wtorek 13 września zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy zabrać ze sobą lampiony lub w zakrystii przed nabożeństwem będzie można zaopatrzyć się w świece.

4. W środę o godz. 15.30, ks. abp. Wojciech Polak, Prymas Polski, odprawi Mszę świętą inaugurującą nowy rok szkolny w Katolickiej Szkole Podstawowej.

5. Na prośbę Konferencji Episkopatów Europy, Święto Podwyższenia Krzyża Św. ustanowione zostało dniem modlitw za Ukrainę. Zapraszamy wszystkich tego dnia (środa) na nabożeństwo w tej intencji, które zostanie odprawione po Mszy św. o godz. 17.00.

6. W środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Św. Ojcowie franciszkanie zapraszają na sumę odpustową o godz. 18.00.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII i ich rodziców odbędzie się w piątek (16 września) po wieczornej Mszy św., natomiast kandydatów z klasy I ponadpodstawowej i rodziców w piątek (23 września) po wieczornej Mszy św. Obecność obowiązkowa!

8. Zapraszamy młodzież na wyjazd do Wrześni z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki w dniu 17.09.2022r. Zapisy i szczegóły u ks. Marcina. Koszt ok. 60 zł. Serdecznie zachęcamy!

9. Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich AG i Żywy Różaniec, zapraszają na dzień skupienia w Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu w dniu 24.09.2022 r. Zapisy w zakrystii kościoła Chrystusa Miłosiernego  po każdej Mszy Św.
Koszt wyjazdu to 25 zł.

10. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministranta i lektora w naszej parafii. Zgłoszenia u ks. Damiana.

11. Dzisiejsza składka zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.

12. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek

14. W przeżywanym Tygodniu Wychowania módlmy się za rodziców, dzieci i młodzież, a  parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii życzymy błogosławieństwa na każdy dzień.

Szczęść Boże!