Ogłoszenia duszpasterskie – 04.09.2022 r.

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy o godz. 11.00. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, które zostały zgłoszone do Pierwszej Komunii Świętej na rok 2023.

2. W związku z tym, że przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii trwa dwa lata, informujemy, że spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z klasy II, którzy chcą, by ich dziecko przystąpiło w 2024 roku do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, odbędzie się w kościele 11 września, po Mszy świętej o godz. 11.00.

3. Od dzisiaj w zakrystii lub biurze parafialnym można zamawiać, lub rezerwować intencje Mszy św. na rok 2023.

4. Wspólnota Żywego Różańca, zaprasza w środę na Mszę św. o godz. 8.00, a po niej na spotkanie formacyjne.

5. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej.

6. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież na spotkanie KSM.

7. W sobotę zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministranta i ministrantów o godz. 10.00, natomiast lektorów i ceremoniarzy wyjątkowo w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministranta i lektora w naszej parafii.

8. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Domowego Kościoła, która odbędzie się w naszym kościele w czwartek 8 września,
o godz. 20:00.

9. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 i ich rodziców odbędzie się w piątek (16 września) po wieczornej Mszy św. Obecność obowiązkowa!

10. Zapraszamy młodzież na spotkanie z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki, które odbędzie się 17 września we Wrześni. Zapisy i informacje u ks. Marcina.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na dokończenie sufitu w kościele, które wyniosły: 7 400 zł. Bóg zapłać. Za tydzień ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne w parafii.

12. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Leszka Lisieckiego, śp. Tadeusza Kuleszę, śp. Teresę Królak i wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek.

14. Drogim parafianom, sympatykom naszej parafii i gościom życzymy dobrego przeżywania niedzieli  oraz ustawajmy we wspólnej modlitwie o pokój na świecie i w Ukrainie!

Szczęść Boże!