• XXXII Światowy Dzień Chorego

Ogłoszenia duszpasterskie – 07.09. 2022 r.

XIX Niedziela Zwykła

1. W czasie wakacji nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.

2. Przypominamy, że w czasie wakacji biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30 – 17.30. W czasie wakacji w dni powszednie okazja do spowiedzi tylko przed Mszami św.

3. W piątek, 12 sierpnia, odbędzie się w naszej parafii, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek adoracji po Mszy św. o godz. 8.00 zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00. Znajdźmy chwilę na osobiste spotkanie z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie.

4. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.

5. Z ogromną radością informujemy, że uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej rewelacyjnie zdali egzamin ósmoklasisty. Osiągnęli bardzo wysokie noty: język polski 81%, matematyka 92% , język angielski 91% , język niemiecki 98%, co dało im stanin 9 czyli najwyższy. Gratulujemy nauczycielom i uczniom. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoły. Jednocześnie informujemy, że nie ma już wolnych miejsc w przedszkolu i klasie pierwszej, natomiast są pojedyncze wolne miejsca w klasach starszych.

6. Trwa miesiąc trzeźwości! Włączmy się w tę inicjatywę, ale również pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich uzależnionych prosząc o uwolnienie z nałogu. Jednocześnie informujemy, że przy naszej parafii działa grupa AA, która spotyka się w każdy czwartek o godz. 17.00. Każdy kto potrzebuje pomocy czy wsparcia w walce z alkoholizmem jest w tej grupie mile widziany.

7. Za tydzień składka inwestycyjna.

8. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.

9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych: śp. Hieronima Ładę, śp. Leokadię Lipińską, śp. Antoniego Szurgota i wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek…

10. Wszystkim parafianom, gościom i wypoczywającym na wakacjach życzymy obfitości łask Bożych oraz błogosławionego tygodnia.

Szczęść Boże!