• Życie w parafii w czasie wakacji :)

Ogłoszenia duszpasterskie – 22.05.2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna 

1. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. 

2. W każdy poniedziałek po nabożeństwie majowym zapraszamy wszystkich chętnych do śpiewania pieśni Maryjnych przy Krzyżu na terenie kościoła. 

3. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas II szkoły podstawowej, którzy pragną, by ich dziecko w przyszłym roku przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00. 

4. Od piątku zapraszamy na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. 

5. W sobotę odbędzie się zbiórka dla ministrantów i kandydatów o godzinie 10.30. Serdecznie zapraszamy. 

6. Organizujemy wyjazd parafii na spotkanie młodych na Polach Lednickich 4 czerwca (sobota). Koszt wyjazdu to 50 zł. Zapisy w zakrystii u księdza Damiana. Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału! 

7. Przy wyjściach z kościoła odbywa się kwesta do puszek na dokończenie sklepienia w naszej świątyni. 

8. Zostało nam jeszcze kilka świec z nawiedzenia kopii Obrazu Ikony Matki Bożej w cenie 10 zł. Świece do nabycia w zakrystii.  

9. We wrześniu planowana jest zaległa pielgrzymka śladami św. królowej Jadwigi. Chętne osoby mogą zapisywać się na listę w zakrystii. 

10. Serdecznie zapraszamy od 1 czerwca seniorów, osoby ze stopnień niepełnosprawności, zainteresowane pobytem w placówce Dziennego Domu Pobytu działającej przy Naszej Parafii, do udziału w projekcie pt. „Usługi opiekuńcze dla mieszkańców miasta Inowrocławia” realizowanym we współpracy z inowrocławskim MOPS-em. Informacje na temat projektu dostępne są na plakatach, w biurze parafialnym oraz na stronie internetowej w zakładce „Projekty”. 

11. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”. 

12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy. śp. Grażynę Śmiejkowską, śp. Waleriana Majewskiego oraz naszych zmarłych.  Wieczny odpoczynek

13. Drogim parafianom, sympatykom naszej parafii i gościom życzymy dobrego przeżywania Dnia Pańskiego. Nie ustawajmy we wspólnej modlitwie o deszcz, pokój na świecie i w Ukrainie!

Szczęść Boże!