Ogłoszenia duszpasterskie – 08.05.2022 r.

 

IV Niedziela Wielkanocna 

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30  grupa dzieci naszej parafii przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Ogarnijmy je i ich rodziców naszą modlitwą.

2. Dzisiaj, 8 maja, przybędzie do naszej wspólnoty parafialnej kopia cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. O godz. 16.30 w kościele  rozpocznie się nabożeństwo oczekiwania. O godz. 17.30 przed kościołem nastąpi  powitanie obrazu, a o godz. 18.00 rozpocznie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka Prymasa Polski. Szczegółowy program peregrynacji znajduje się na plakatach, stronie internetowej parafii oraz parafialnym facebooku. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w tej uroczystości. 

3. Informujemy, że w poniedziałek 9 maja, biuro parafialne będzie nieczynne. 

4. Trwa miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. 

5. W piątek, 13 maja, przypada rocznica objawień fatimskich. Nabożeństwo Fatimskie w połączeniu z majowym odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00!

6. Miłosierdziu Bożemu polecajmy. śp. Alicję Lewandowską, śp. Macieja Żaka, śp. Leokadię Głuszkowską oraz wszystkich naszych zmarłych Wieczny odpoczynek