• Nowy numer telefonu do biura parafialnego

Ogłoszenia duszpasterskie – 23.01.2022 r.

III Niedziela Zwykła

1. Do 7 lutego Msze św. popołudniowe, poza sobotami, sprawowane będą o godz. 8.00 i 15.00, a biuro parafialne czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 do 10.00.

2. Dziś odbędzie się zbiórka do puszek na dokończenie sufitu. Bóg zapłać.

3. Stowarzyszenia działające przy naszej parafii pragną zorganizować 13 i 20 marca kiermasz wielkanocny, aby zasilić konto na wykończenie sufitu w naszej świątyni. W związku z tym zapraszamy osoby, które chciałyby wesprzeć to przedsięwzięcie swoimi pracami związanymi z Wielkanocą i nie tylko. Wykonane prace od 20 lutego będzie można zostawiać w zakrystii. Dziękujemy.

4. W Inowrocławiu przy parafii Zwiastowania NMP, rozpoczęła działalność wspólnota Ruchu „Maitri”, niosąca pomoc najbiedniejszym w krajach ubogich. Wspólnota wspiera dożywianie zagłodzonych dzieci i leczenie chorób spowodowanych przez głód. Pomoc niesiona przez tę wspólnotę trafia do polskiej misji w Rwandzie. W niedzielę 6. lutego wolontariusze zbierać będą w naszej parafii ofiary na ten cel. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

5. W sobotę zapraszamy LSO na spotkanie kolędowe do salki o godz. 16.30.

6. Włączone jest ogrzewanie świątyni. Prosimy zwrócić uwagę na zamykanie drzwi!

7. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. Cena 7 zł!!!

8. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Romana Smoczyńskiego, śp. Mieczysława Milewskiego, śp. Andrzeja Borowicza, śp. Antoniego Dudka, śp. Piotra Skalskiego, śp. Grzegorza Bzdęgę, śp. Romana Kusia oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek…

9. Wszystkim rodzinom naszej parafii, gościom i sympatykom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!