• Nowy numer telefonu do biura parafialnego

Ogłoszenia duszpasterskie – 26.12.2021r.

     Niedziela Świętej Rodziny

1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeżycia uroczystości Bożego Narodzenia – osobom odpowiedzialnym za powstanie dekoracji bożonarodzeniowej, posprzątanie kościoła, LSO i każdej osobie zaangażowanej w przeżywanie tejże uroczystości. Niech Dziecina Boża wszystkim hojnie błogosławi!

2. Dzisiaj po Mszy św. są zbierane dobrowolne ofiary na dokończenie sufitu w naszej świątyni. Dziękujemy za wszelkie ofiary indywidualne złożone w ostatnim czasie. Ofiarodawcom niech Bóg hojnie błogosławi!

3. Od 27 grudnia do 7 lutego msze św. popołudniowe, poza sobotami, sprawowane będą o godz. 15.00 a biuro parafialne czynne będzie od godz. 9.00.

4. W piątek, w ostatni dzień roku 2019, zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18.00, a po niej nabożeństwo dziękczynno – błagalne za miniony czas.

5. W sobotę świętować będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Nowy Rok. Tego dnia Msze św. sprawowane będą o: 30, 11.00, 12.30 i 18.00. Mimo różnych atrakcji sylwestrowych nie zapomnijmy o rozpoczęciu z Bogiem w sercu Nowego Roku 2022. Przypominamy, że mamy obowiązek uczestnictwa w tym dniu we Mszy świętej.

6. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła można nabyć zaprojektowany przez lektorów kalendarz parafialny na rok 2022, a w tygodniu w zakrystii. W kalendarzu zamieszczono w najważniejsze wydarzenia parafialne w przyszłym roku oraz fotorelację z roku 2021. Kalendarz jest cegiełką na organizację letnich wakacji dla LSO. Koszt nabycia kalendarza 15 zł.

7. Serdecznie zapraszamy osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, zainteresowane usługą opiekuńczą w placówce Dziennego Domu Pobytu działającej przy Naszej Parafii, do udziału w projekcie we współpracy z inowrocławskim MOPS pt. „Usługi opiekuńcze dla mieszkańców miasta Inowrocławia”.  Informacje na temat projektu dostępne są na plakatach, w biurze parafialnym oraz na stronie internetowej w zakładce „Projekty”. Trzecia edycja rozpoczyna się od 1 lutego 2022 r.

8. Rozpoczęliśmy ogrzewanie świątyni, dlatego prosimy zwrócić uwagę na zamykanie drzwi!

9. Wszystkim rodzinom naszej parafii, gościom i sympatykom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!