• Plan Kolędy 2023 (23 stycznia – 1 luty)

Ogłoszenia duszpasterskie – 24.10.2021r.

 

     XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przy wyjściach z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na dokończenie sufitu w kościele parafialnym. Za wszelkie dobro składamy staropolskie: Bóg zapłać!

2. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie sprawowane są o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

3. Młodzież zapraszamy do udziału w spotkaniach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o godzinie 19.00 w naszej salce parafialnej. Do KSM może dołączyć każdy, kto ukończył 14 rok życia. Serdecznie zachęcamy!

4. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w niedzielę

(31 października) o godz. 19.00, która ma przygotować nas na Uroczystość Wszystkich Świętych.

5. Parafia Zwiastowania NMP zaprasza na tzw. Noc Świętych. Czuwanie odbędzie się w niedzielę, 31 października br., o godz. 20:00 w kościele.

6. Organizujemy wyjazd lektorów do największego w Polsce aquaparku „Santago” 13 listopada (sobota). Mamy kilka miejsc dla ministrantów wraz z opiekunami. Zapisy i wszelkie informacje u ks. Damiana.

7. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Formularze do modlitwy zwanej wymieniankami wyłożone są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie czy mają to być wymienianki roczne czy jednorazowe.

8. Rozpoczął się nabór kandydatów na ministrantów i lektorów oraz do LSO DOROSŁYCH w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna

LSO – ks. Damiana.

9. Liturgiczna Służba Ołtarza zaprasza w piątek o godz. 17.30 na różaniec w intencji misjonarzy i powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Młodzi poprowadzą modlitwy w językach, których uczą się w szkołach. Serdecznie zapraszamy.

10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.

11. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Leonarda Kwiatkowskiego, śp. Lidię Brożek, śp. Halinę Dankowską, śp. Ewę Kuczyńską, śp. Tomasza Trando i wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…

12. Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Szczęść Boże!