Ogłoszenia duszpasterskie – 17.10.2021r.

                        XXIX Niedziela Zwykła

  1. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie sprawowane są o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.

  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wyniosły: 4362, 97 zł.

  3. Młodzież zapraszamy do udziału w spotkaniach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o godzinie 19.00 w naszej salce parafialnej. Do KSM może dołączyć każdy, kto ukończył 14 rok życia. Serdecznie zachęcamy!

  4. Zbiórka dla lektorów w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej, dla kandydatów na ministranta w sobotę o godzinie 10.00, a ministrantów o godzinie 11.00.

  5. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Formularze do modlitwy zwanej wymieniankami wyłożone są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie czy mają to być wymienianki roczne czy jednorazowe.

  6. Rozpoczął się nabór kandydatów na ministrantów i lektorów w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna LSO – ks. Damiana.

  7. Raz jeszcze pragniemy podziękować ofiarodawcom krzyża, który został postawiony na terenie przykościelnym i który został poświęcony w minioną niedzielę. Ogarniamy ich modlitwą i składamy staropolskie Bóg zapłać.

  8. W przyszłym tygodniu w niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na dokończenie sufitu w kościele parafialnym. Za wszelkie dobro składamy staropolskie: Bóg zapłać!

  9. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.

  10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Zbigniewa Janickiego, śp. Stanisława Brylewskiego, śp. Tadeusza Surmę i wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…