• Plan Kolędy 2023 (23 stycznia – 1 luty)

Ogłoszenia duszpasterskie – 10.10.2021r.

    XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy w kościele XXI Dzień Papieski pod hasłem: ,,Nie lękajcie się”. Po Mszy św. zorganizowana jest zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

2. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie sprawowane będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30.

3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:00, odbędzie się poświęcenie RÓŻAŃCA dla dzieci z klas III, które przygotowują się do Komunii św.

4. W poniedziałek, po Mszy św. o godz. 18.00, odbędzie się katecheza przed bierzmowaniem dla grupy 3 z klasy VIII.

5. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na ostatni w tym roku Różaniec fatimski. Tego dnia wyjątkowo nie będzie różańca o godz. 17.30!

6. Domowy Kościół zaprasza w czwartek na Adorację Pana Jezusa wyjątkowo o godz. 19:00.

7. W piątek 15 października, obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. Na Cmentarzu Komunalnym w Inowrocławiu o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb przedwcześnie utraconych dzieci, a o godz. 18.00 w Kaplicy Szpitalnej zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rodziców i rodzin tych dzieci.

8. W piątek po wieczornej mszy św. odbędzie się w kościele katecheza przygotowująca do bierzmowania dla grupy 1 z klasy I szkoły średniej.

9. Zapraszamy pielgrzymów Pieszej Grupy Promienistej na Jasną Górę na spotkanie popielgrzymkowe w sobotę, 16.10 o godz. 19:00 w salce parafialnej.

10. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministrantów i lektorów w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna LSO – ks. Damiana.

11. Młodzież zapraszamy do udziału w spotkaniach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o godzinie 19.00 w naszej salce parafialnej. Do KSM może dołączyć każdy, kto ukończył 14 rok życia. Serdecznie zachęcamy!

12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Romualda Latałę, śp. Janusza Kaźmierczaka, śp. Zbigniewa Janickiego i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

14. Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom parafii życzymy błogosławionego tygodnia. 

Szczęść Boże!