Ogłoszenia duszpasterskie – 03.10.2021r.

XXVII Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie sprawowane będzie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się Adoracja Maryjna, na którą serdecznie zapraszamy.

3. W środę po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy do salki na spotkanie formacyjne Żywego Różańca.

4. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem ,,Nie lękajcie się”. Tego dnia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

5. W najbliższą niedziele tj. 10 października na Mszy św. o godz. 11:00, odbędzie się poświęcenie różańca dla dzieci z klas 3 SP.

6. Dzięki uprzejmości dobroczyńców w minionym tygodniu na terenie przykościelnym stanął krzyż misyjny. Poświęcenie krzyża odbędzie się w przyszłą niedzielę, 10 października, po Mszy św. o godz. 12.30. Zapraszamy parafian do udziału w tym wydarzeniu, a sponsorów ogarniamy naszą modlitwą!

7. Dziękujemy za ubiegłotygodniowe ofiary składane do puszek na dokończenie sufitu w naszej świątyni, które wyniosły: 6640 zł. Bóg zapłać.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę młodych do Markowic z okazji XXI Dnia Papieskiego. Wyjście 9 października o godz. 8.30 z kościoła pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu. Msza święta w Markowicach o godz. 13:00. Koszt to 10 zł (obiad i autobus powrotny do Inowrocławia). Zapisy przez formularz online dostępny na fb naszej parafii. Bliższe informacje u ks. Szymona.

9. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministrantów i lektorów w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna LSO – ks. Damiana.

10. Młodzież zapraszamy do udziału w spotkaniach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o godzinie 19.00 w naszej salce parafialnej. Do KSM może dołączyć każdy, kto ukończył 14 rok życia. Serdecznie zachęcamy!

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Urszulę Mierzyńską, śp. Ireneusza Dzikowskiego i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

13. Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom parafii życzymy błogosławionego tygodnia. 

Szczęść Boże!