Ogłoszenia duszpasterskie – 26.09.2021r.

1. W zakrystii można zamawiać lub rezerwować Msze św. na rok 2022.

2. Dziś przy wyjściach z świątyni, zbierane są do puszek ofiary na dokończenie sufitu naszego kościoła. Za wszelkie dobro składamy staropolskie: Bóg zapłać!

3. Od 1 października, rozpoczynamy modlitwę różańcową w kościele. W dni powszednie różaniec o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałki, środy i piątki  o godz. 16.30.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę młodych do Markowic z okazji XXI Dnia Papieskiego. Wyjście 9 października o godz. 8.30 z kościoła pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu. Msza święta w Markowicach o godz. 13:00. Koszt to 10 zł (obiad i autobus powrotny do Inowrocławia). Zapisy przez formularz online dostępny na fb naszej parafii. Bliższe informacje u ks. Krzysztofa i ks. Szymona.

5. Zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na spotkanie w kościele:

– klasy 8 SP w poniedziałek o godz. 18:45

– klasy ponadpodstawowe w środę o godz. 18:45

6. W piątek przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu

od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30.

7. W sobotę, 2 października od godz. 8.00, odwiedzimy z komunią św. chorych. Prosimy o zgłaszanie chorych i starszych do czwartku, 30 września.

8. W pierwszą sobotę miesiąca, nabożeństwo wraz z modlitwą różańcową odbędzie się

o godz. 7:30.

9. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministrantów i lektorów w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna LSO – ks. Damiana.

10. Zbiórka dla kandydatów na ministranta w sobotę o godzinie 10.00, natomiast ministrantów o godzinie 11.00.

11. Młodzież zapraszamy do udziału w spotkaniach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek o godzinie 19.00 w naszej salce parafialnej. Do KSM może dołączyć każdy, kto ukończył 14 rok życia. Serdecznie zachęcamy!

12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Leona Kalińskiego, śp. Bolesława Paprockiego, śp. Mieczysławę Tomaszewską, śp. Andrzeja Jurkowskiego i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

14. Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom parafii życzymy błogosławionego tygodnia.                                                                         Szczęść Boże!