• Życie w parafii w czasie wakacji :)

Ogłoszenia duszpasterskie – 19.09.2021r.

1. W zakrystii można zamawiać lub rezerwować Msze św. na rok 2022. Przypominamy, że dokonując rezerwacji należy ją potwierdzić na dwa tygodnie przed terminem. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Prosimy też, aby zapoznawać się z intencjami i zgłaszać wszelkie nieprawidłowości.

2. W środę, 22 września, po wieczornej Mszy św. na plebanii odbędzie się zebranie członków Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii.

3. W gablocie, na stronie parafialnej oraz parafialnym fb dostępne są terminy katechezy dla klas III SP przygotowujących się do Komunii św.

4. Przypominamy, że przygotowanie dzieci do I Komunii św. rozpoczyna się w naszej parafii od klasy 2! Zgłoszenia kandydatów przyjmuje ks. Krzysztof.

5. W przyszłym tygodniu w niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na dokończenie sufitu w kościele parafialnym. Za wszelkie dobro składamy staropolskie: Bóg zapłać!

6. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 9429 zł. Bóg zapłać!

7. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministrantów i lektorów w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna LSO – ks. Damiana.

8. Zbiórka dla lektorów w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej, natomiast dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godzinie 11.00.

9. Młodzież zapraszamy do udziału w spotkaniach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w sobotę o godzinie 19.00 w naszej salce parafialnej. Do KSM może dołączyć każdy, kto ukończył 14 rok życia. Serdecznie zachęcamy!

10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

11. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Henryka Drzewieckiego, śp. Jana Madaja i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

12. Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom parafii życzymy błogosławionego tygodnia.