• Nowy numer telefonu do biura parafialnego

Ogłoszenia duszpasterskie – 12.09.2021r.

    XXIV Niedziela Zwykła

 1. W zakrystii można zamawiać lub rezerwować Msze św. na rok 2022. Przypominamy, że dokonując rezerwacji należy ją potwierdzić na dwa tygodnie przed terminem. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Prosimy też, aby zapoznawać się z intencjami i zgłaszać wszelkie nieprawidłowości.

 2. Dzisiejsze ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Za wszelkie dobro składamy staropolskie: Bóg zapłać!

 3. W poniedziałek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej o godz. 18.00.

 4. We wtorek w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi wikariusz generalny ks. Zbigniew Przybylski. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. pod przewodnictwem księdza wizytatora o godz. 18.00.

 5. Klub Inteligencji Katolickiej w Inowrocławiu zaprasza na wykład Stanisława Koca, pt. „ polityka historyczna Inowrocławia.” Spotkanie odbędzie się w dniu 14 września /wtorek/ o godzinie 17.30 w salce parafialnej i będzie poprzedzone Mszą św. o godzinie 17.00 w tutejszym kościele.

 6. W środę o godz. 15.00, ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski, odprawi Mszę św. inaugurującą Nowy Rok Szkolny dla Katolickiej Szkole Podstawowej.

 7. W gablocie, na stronie parafialnej oraz parafialnym fb dostępne są terminy katechezy dla klas III SP przygotowujących się do Komunii św.

 8. Przypominamy, że przygotowanie dzieci do I Komunii św. rozpoczyna się w naszej parafii od klasy 2! Zgłoszenia kandydatów przyjmuje ks. Krzysztof.

 9. W sobotę 18 września, ksiądz Prymas zaprasza do Gniezna mieszkańców archidiecezji na dziękczynienie za wyniesienie na ołtarze ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Z dekanatu pojedzie autokar. Wyjazd o godz. 30 z przed kościoła Chrystusa Miłosiernego. Koszt wyjazdu wynosi 20 zł. Zapisy w zakrystii.

 10. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministrantów i lektorów w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna LSO – ks. Damiana.

 11. Młodzież zapraszamy do udziału w spotkaniach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.

 12. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na pomoc uchodźcom, które wyniosły 2489,42 zł. . Bóg zapłać!

 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

 14. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Bogdana Klareckiego, śp. Urszulę Dobraczyńską, śp. Danutę Fryzę, śp. Danutę Pawłowską i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

 15. Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

  Szczęść Boże!