Ogłoszenia duszpasterskie – 15.08.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie – 15.08.2021 r.

XX  Niedziela Zwykła – Wniebowzięcie NMP

1. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w 16.30 – 17.30.

2. W czasie wakacji w dni powszednie okazja do spowiedzi tylko przed Mszami św.

3. W czwartek przypada 19 dzień miesiąca, który jest poświęcony św. Józefowi. Za Jego wstawiennictwem wypraszamy łaski u Pana Boga. Po Mszy św. Odmówimy wspólnie litanię do św. Józefa. Przypominamy o możliwości zyskania odpustu zupełnego.

4. Zapraszamy młodzież na wyjazd do Gniezna z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki w dniu 18.09.2021r. Zapisy i szczegóły u ks. Krzysztofa. Serdecznie zachęcamy.

5. Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 70+ oraz niepełnosprawne z miasta Inowrocławia do udziału w projekcie grantowym pt. „Aktywni mimo ograniczeń”współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W programie m.in: zajęcia animacyjne, komputerowe, prelekcje. Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać w biurze parafialnym w godzinach jego pracy. Udział w projekcie jest bezpłatny.

6. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 7740 zł. Bóg zapłać!

7. Oddział przedszkolny działający przy Katolickiej Szkole Podstawowej informuje, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły i Oddziałów Przedszkolnych.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Barbarę Sikorę, śp. Aldonę Klimaszewską, śp. Kazimierza Gadalińskiego, śp. Edwarda Michalaka, śp. Jerzego Hajduka, śp. Adama Wolaka i wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…

10. Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Szczęść Boże!