Ogłoszenia duszpasterskie – 13.06.2021

XI Niedziela Zwykła

 1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do dekoracji i przebiegu tegorocznej oktawy Bożego Ciała. Za wszelki trud składamy staropolskie Bóg zapłać!
 2. W dzisiejszą niedzielę, 13 czerwca, zapraszamy na różaniec fatimski, który odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00. Tego dnia nabożeństwo czerwcowe wyjątkowo zostanie odprawione po Mszy św. o godz. 9.30.
 3. LSO po dzisiejszych Mszach św. rozprowadza parafialne gadżety: koszulki, kubki i smycze. Ofiary i datki zostaną przeznaczone na tegoroczny wyjazd wakacyjny. Wszystkim ofiarodawcom składamy Bóg zapłać!
 4. Ks. Damian zaprasza w środę po wieczornej Mszy św. rodziców ministrantów, lektorów i lektorek na spotkanie związane z letnim wypoczynkiem. Spotkanie obowiązkowe!
 5. Rozpoczynamy zapisy na tegoroczną Pieszą Pielgrzymkę Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Formularz w wersji elektronicznej dostępny na stronie parafialnej oraz Facebooku parafialnym, a w wersji papierowej do pobrania w zakrystii u ks. Pawła.
 6. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, które sprawowane jest codziennie po wieczornej Mszy św.
 7. W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, w Winnicy na Ukrainie, syn naszej parafii diakon Fryderyk Garlicki, otrzyma święcenia prezbiteratu. Ogarnijmy jego i jego współbraci przygotowujących się do święceń naszą modlitwą.
 8. Dzisiejsza składka inwestycyjna, przeznaczona będzie na pokrycie kosztów naprawy sieci wodociągowej, która w ubiegłym tygodniu uległa awarii. Bóg zapłać!
 9. W sobotę przypada 19 dzień miesiąca, który jest poświęcony św. Józefowi. Za Jego wstawiennictwem wypraszamy łaski u Pana Boga. Po Mszy św. Odmówimy wspólnie litanię do św. Józefa. Przypominamy o możliwości zyskania odpustu zupełnego.
 10. Informujemy, że trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej Katolickiej Szkoły Podstawowej. W każdej chwili można pobrać dokumenty ze strony internetowej i złożyć mailowo w Sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoły.
 11. W związku z luzowaniem ograniczeń związanych z pandemią kończymy w dzisiejszą niedzielę transmisję Mszy św. na naszym parafialnym kanale You Tube.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Henryka Radlińskiego, śp. Tadeusza Barczaka i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…