Ogłoszenia duszpasterskie – 09.05.2021 r.

V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30  i 12.30 grupy dzieci z naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Ogarnijmy je i ich rodziców naszą modlitwą.
  2. Nabożeństwo majowe sprawowane jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W czwartek, 13 maja, przypada rocznica objawień fatimskich. Nabożeństwo Fatimskie w połączeniu z majowym odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00!
  4. Przypominamy, że transmitujemy Mszę świętą na naszym parafialnym kanale YouTube – w niedzielę o godz. 12.30.
  5. Spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy pomarańczowej odbędzie się w najbliższą sobotę w kościele po wieczornej Mszy św.
  6. Składamy wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy w tym trudnym czasie nie zapomnieli o funkcjonowaniu świątyni i złożyli ofiary na konto parafii, czy też przekazali je osobiście na składkę. Pamiętamy o was w modlitwie i składamy staropolskie Bóg zapłać!
  7. Dzięki ofierze darczyńcy i ofiarom ze świecznika intencyjnego, zakupione zostało przenośne nagłośnienie. Składamy serdeczne Bóg zapłać!
  8. Informujemy, że trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych i Katolickiej Szkoły Podstawowej. W każdej chwili można pobrać dokumenty ze strony internetowej i złożyć mailowo w Sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoły.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Eugeniusza Balika, śp. Marka Nowickiego, śp. Jerzego Chudego, śp. Janinę Brolę, śp. Leona Bekera… i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…