Ogłoszenia duszpasterskie 25.04.2021 r.

IV Niedziela Wielkanocnaa

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczynają się też kwartalne dni modlitw opowotania do służby w Kościele. Ciągle musimy prosić Jezusa Chrystusa-Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakto nowych pracowników w Bożej winnicy.

2. Podczas tego tygodnia szczególnie będziemy prosić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziatek, środę i piątek po Mszy św. o godz. 8.00 oraz we wtorek i piątek po Mszy św. o godz.17.00. Być może nasi młodzi parafianie w swych sercach ustyszą głos Bożego wołania: ,,Pójdź za Mna”!

3. Przypominamy, że transmitujemy Mszę świętą na naszym parafialnym kanale YouTube -w niedzielę o godz. 12.30.

4. Od soboty rozpocznie się miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństw o majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.

5. Zapraszamy rodziców, opiekunów naszych kandydatów, ministrantów i lektorów wśrodę tj. 06.05.2021 po Mszy św. o godz. 18:00 na spotkan ie w sprawie wyjazdu wakacyjnego. Spotkanie odbędzie się w Kościele.

6. Zwracamy się z wyrazami wielkiej wdzięczności do wszystkich, którzy swoimi ofiarami składanymi na tacę czy wpłacanymi na konto, wspierają w tym trudnym czasie naszą świątynię. Zapewniamy o naszej modlitwie i składamy staropolskie Bóg zapłać!

7. Katolicka Szkota Podstawowa w prowadzi rekrutację do oddziałów przedszkolnych i klasy 1. Szczegóty na plakatach, stronie internetowej oraz szkolnym facebooku.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

8. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru ,,Przewodnika Katolickiego”.

9. Miłosierdziu Bożemu polecamy: śp. Marię Oliwkowską – Łach, śp. Wandę Zarembską, śp. Barbarę Wiśniewską, śp. Jadwigę Siemianowską, śp. Wiestawę i Harriego Pańków, śp. Szymona Czajkowskiego i wszystkich zmartych bliskich naszemu sercu. Wieczny odpoczynek…