Ogłoszenia duszpasterskie – 11.04.2021 r.

II Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  2. Trwając w okresie epidemicznym, zgodnie z zarządzeniem władz państwowych, w naszej świątyni, w liturgii nie może uczestniczyć więcej niż 225 osób, wyłączając z tej liczby osoby sprawujące posługę.
  3. Przypominamy, że transmitujemy Mszę świętą na naszym parafialnym kanale YouTube – w niedzielę o godz. 12.30.
  4. We wtorek tj. 13.04, o godz. 18:45 zapraszamy na Adoracje maryjną.
  5. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować dobroczyńcy, za ufundowanie nowego witraża do naszej świątyni. Znajduje się on obok witraża z księżmi prymasami: Wyszyńskim i Glempem. Bóg zapłać.
  6. Katolicka Szkoła Podstawowa w prowadzi rekrutację do oddziałów przedszkolnych i klasy I. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej oraz szkolnym facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
  7. Zwracamy się z wyrazami wielkiej wdzięczności do wszystkich, którzy swoimi ofiarami wsparli w minionym czasie naszą świątynię. Zapewniamy o naszej modlitwie i składamy staropolskie Bóg zapłać!
  8. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze trafią do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu. Prosimy zwrócić uwagę, aby dane zostały uwzględnione, gdyż często zdarza się że urząd nie przenosi odpisów z poprzednich lat.
  9. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecamy : śp. Zenona Bałę, śp. Edwarda Milewskiego, śp. Grażynę Lewandowską, śp. Eugeniusza Kozłowskiego, śp. Reginę Patynę, śp. Ryszarda Bakalarskiego, śp. Helenę Przybylską, śp. Kazimierza Murawskiego i wszystkich zmarłych bliskich naszemu sercu.  Wieczny odpoczynek…