Ogłoszenia duszpasterskie – 07.03.2021 r.

III  Niedziela Wielkiego Postu

 1. W okresie Wielkiego Postu w niedziele sprawowana jest  dodatkowa Msza św. o godz. 16.00.
 2. Zapraszamy  na nabożeństwa pasyjne. Gorzkie Żale sprawowane są w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00, a w piątki Droga Krzyżowa dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00 oraz 17.00, dla dzieci o godz. 16.30. Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 3. Domowy Kościół zaprasza w czwartek 11.03. na godz. 20:00 na adorację Pana Jezusa.
 4. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Adorację pt. ,,Mądrość Krzyża”, która odbędzie się po wieczornej Mszy św.
 5. W sobotę 13.03. po Mszy św. wieczornej zapraszamy do maryjnej modlitwy. Wspólna modlitwa jest kontynuacją Apostolatu ,,Maryi Pielgrzymującej”.
 6. Katolicka Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu rozpoczęła rekrutację do oddziałów przedszkolnych i klasy I. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej oraz szkolnym facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
 7. Zapraszamy panów do grupy ministrantów i lektorów dorosłych. Może należeć do niej każdy kto ukończył 30 rok życia. Zachęcamy również dzieci i młodzież do służby ministranckiej i lektorskiej!
 8. Informujemy, że transmisja Mszy św. z naszej świątyni na kanale YouTube odbywa się o godz. 12.30.
 9. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
 10. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika katolickiego”.
 11. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Henryka Konopińskiego, śp. Edmunda Lewandowskiego, śp. Dorotę Kawkę, śp. Annę Tarnowską, śp. Mariana Staniaka, śp. Alicję Jordanowską, śp. Jerzego Kaczorowskiego. Wieczny odpoczynek…