II Niedziela Wielkiego Postu
- W okresie Wielkiego Postu w niedziele sprawowana jest dodatkowa Msza św. o
godz. 16.00. - Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Gorzkie Żale sprawowane są w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00, a w piątki Droga Krzyżowa dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00 oraz 17.00, dla dzieci o godz. 16.30. Za udział w każdym z tych
nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. - W czwartek, Stowarzyszenie Powołań Kapłańskich, zaprasza na Mszę św. w
intencji powołań o godz. 8.00, a po niej modlitwa różańcowa. - W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od godz. 15.00 rozpocznie się
adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00. - Jeśli jakaś osoba starsza lub chora chciałaby przyjąć komunię z okazji pierwszego piątku, prosimy o umówienie się z księdzem telefonicznie lub w zakrystii.
- W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Adorację pt. ,,Mądrość Krzyża”, która odbędzie się po wieczornej Mszy św.
- W sobotę o godz. 7.30, zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które ma
nas przygotować na peregrynację obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej. - Katolicka Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu rozpoczęła rekrutację do oddziałów przedszkolnych i klasy I. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej oraz szkolnym facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
- Zapraszamy panów do grupy ministrantów i lektorów dorosłych. Może należeć do niej każdy kto ukończył 30 rok życia. Zachęcamy również dzieci i młodzież do służby ministranckiej i lektorskiej!
10.Informujemy, że transmisja Mszy św. z naszej świątyni na kanale YouTube odbywa się o godz. 12.30. - Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
- Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
13.Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
14.Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Włodzimierza Głowackiego, śp. Bogdana
Bazelaka, śp. Lesława Niespodzińskiego, śp. Marka Paczkowskiego, śp. Annę
Sachadyn, śp. Barbarę Świątkowską, śp. Józefa Majewskiego, śp. Marię Wołyniak.
Wieczny odpoczynek…