Ogłoszenia duszpasterskie – 21.02.2021 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

 1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy  na nabożeństwa pasyjne. Gorzkie Żale sprawowane są w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00, a w piątki Droga Krzyżowa dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00 oraz 17.00, dla dzieci o godz. 16.30. Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. W okresie Wielkiego Postu w niedziele sprawowana będzie  dodatkowa Msza św. o godz. 16.00.
 3. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Adorację pt. ,,Mądrość Krzyża”, która odbędzie się po wieczornej Mszy św.
 4. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 7108 zł 85 gr. Bóg zapłać!
 5. Katolicka Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu rozpoczęła rekrutację do oddziałów przedszkolnych i klasy I. Szczegóły na plakatach, stronie internetowej oraz szkolnym facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
 6. Zapraszamy panów do grupy ministrantów i lektorów dorosłych. Może należeć do niej każdy kto ukończył 30 rok życia. Zachęcamy również dzieci i młodzież do służby ministranckiej i lektorskiej!
 7. Informujemy, że transmisja Mszy św. z naszej świątyni na kanale YouTube odbywa się o godz. 12.30.
 8. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
 9. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika katolickiego”.
 10. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 11. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Stanisława Kurowskiego, śp. Grzegorza Błażejczaka, śp. Małgorzatę Głowicką i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…