Ogłoszenia duszpasterskie – 24.01.2021 r.

III Niedziela Zwykła

 1. Do 6 lutego msze św. popołudniowe, poza sobotami, sprawowane będą o godz. 15.00, a biuro parafialne czynne będzie od godz. 9.00 do 10.00.
 2. W związku z powrotem najmłodszych uczniów do Szkół, zapraszamy dzieci z klas 3 przygotowujących się do Komunii św. na katechezy parafialne, które odbędą się w kościele. Kolejna katecheza odbędzie się w sobotę tj. 30.01.2021 w następujących grupach:
  a) o godz. 9:00 – SP Integracyjna.
  b) o godz. 10:00 – SP 5.
  c) o godz. 11:00 – SP 4.
 3. Dobiegła końca wizyta duszpasterska zwana kolędą. Wszystkim rodzinom, które uczestniczyły w spotkaniach kolędowych za wspólną modlitwę, jak również za ofiary złożone na potrzeby kościoła składamy staropolskie Bóg zapłać!
 4. W naszej parafii chcielibyśmy utworzyć  nową grupę ministrantów i lektorów dorosłych. Do niej mógłby należeć każdy kto ukończył 30 rok życia. Wiemy, że są już chętni niektórzy ojcowie naszych ministrantów. Szczegółowych informacji udziela ksiądz Damian. Pierwsze spotkanie za tydzień, 31 stycznia, po Mszy św. o godz. 12.30
 5. Informujemy, że dzieci mogą już odbierać nowe kartki za udział w Mszy św. niedzielnej.
 6. Przypominamy, że włączone jest ogrzewanie świątyni. Prosimy zwrócić uwagę na zamykanie drzwi!
 7. W tym trudnym czasie składamy wszystkim wyrazy wdzięczności za składane ofiary na tacę czy wpłacane na konto parafii. Bóg zapłać!
 8. Informujemy, że transmisja Mszy św. z naszej świątyni na kanale You Tube odbywa się o godz. 12.30
 9. Przy wyjściach z kościoła można nabyć nowy numer „ Przewodnika Katolickiego”.
 10. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Józefa Malinowskiego, śp. Władysława Biegałę, śp. Floriana Maszudzińskiego, śp. Marię Kaszak, śp. Zenona Wawrzyniaka.