Ogłoszenia duszpasterskie – 10.01.2021 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Do 6 lutego msze św. popołudniowe, poza sobotami, sprawowane będą o godz. 15.00, a biuro parafialne czynne będzie od godz. 9.00 do 10.00.
 2. Domowy Kościół zaprasza w czwartek tj. 14.01. na godz. 20:15 na adorację Pana Jezusa.
 3. Trwa wizyta duszpasterska zwana „kolędą” ! Z powodu pandemii ma ona inną formę niż dotychczas. Kolęda jest przede wszystkim błogosławieństwem i modlitwą mieszkańców danego domu. Każdego dnia zapraszamy mieszkańców wyznaczonych ulic na Mszę św. sprawowaną w ich intencji o godz. 19.00, a po niej na kolędowanie i wspólną modlitwę w intencji rodzin. Wiemy, że nie wszystkim będzie odpowiadała godzina wieczorna, dlatego po Mszy rannej i o godz. 15.00 będą również modlitwy kolędowe za mieszkańców ulic wyznaczonych na każdy dzień a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30.
  Postarajmy się w miarę możliwości uczestniczyć w tych modlitwach. Plan kolędy na najbliższy tydzień wisi w gablotach a także znajduje się na stronie parafialnej i na facebooku. Dotychczas z ofiar kolędowych opłacaliśmy świadczenia na rzecz seminarium
  duchownego i zobowiązania jakie ma parafia wobec kościoła diecezjalnego czy
  powszechnego. W miarę możliwości gromadziliśmy środki na remonty naszej świątyni czy pomieszczeń parafialnych. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę kolędową na te cele będzie wystawiany koszyczek. Już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. Ponieważ transmisje internetowe prowadzi młodzież naszej parafii w związku z trwającymi feriami w niedzielę transmitować będziemy Mszę św. o godz. 12.30 oraz kolędową o godz. 19.00 . W dni powszednie nie będzie transmisji.
 5. W tym trudnym czasie składamy wszystkim wyrazy wdzięczności za składane ofiary na tacę czy wpłacane na konto parafii. Bóg zapłać!
 6. Pod chórem można nabyć nowy numer „ Przewodnika Katolickiego”.
 7. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Zofię Nowicką.