Ogłoszenia duszpasterskie – 11.10.2020 r.

 1.  Dzisiaj  na Mszy św. o godz. 11:00, odbędzie się poświęcenie RÓŻAŃCA dla dzieci  z klas III, które przygotowują się do Komunii św.
 2. Dziś również obchodzimy XX Dzień Papieski. Przy wyjściu z kościoła młodzież zbiera ofiary, które przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
 3. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.
 4. W  czwartek 15 października, obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego.  Na Cmentarzu Komunalnym w Inowrocławiu o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb przedwcześnie utraconych dzieci, a o godz. 16.00 w Kaplicy Szpitalnej zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rodziców i rodzin tych dzieci. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
 5. W piątek 16 października o godz. 19.00 odbędzie się spowiedź św. dla kandydatów i świadków przed sakramentem bierzmowania. Próba generalna w sobotę, 17 października o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa!
 6. Spotkanie kandydatów z klas 8, grupy Pomarańczowej odbędzie się we wtorek 13 października w Kościele po wieczornej Mszy świętej.
 7. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
 8. Rozpoczynamy nabór kandydatów na ministrantów i lektorów w naszej parafii. Informacje i zgłoszenia u opiekuna LSO – ks. Damiana.
 9. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 11.  Miłosierdziu Bożemu polecajmy śp. Iwonę Oberkiewicz, śp. Krystynę Kopeć, śp. Zbigniewa Nowaka  i wszystkich zmarłych bliskich naszemu sercu. Wieczny odpoczynek…