Ogłoszenia duszpasterskie – 16.08.2020 r.

  1. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w  godz. 16.30 – 17.30.
  2. W czasie wakacji w dni powszednie okazja do spowiedzi przed Mszami św.
  3. W związku z wybuchem w Bejrucie i ogromnymi zniszczeniami, na prośbę Caritas Polska, przed kościołem przeprowadzona jest dziś  zbiórka do puszek na pomoc ofiarom .
  4. Społeczność Katolickiej Szkoły Podstawowej pragnie podzielić się radością z bardzo dobrze zdanego egzaminu ósmoklasisty. Jednocześnie informujemy, że ciągle trwają zapisy do Katolickiej Szkoły Podstawowej jak również do oddziałów przedszkolnych, gdzie jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  5. Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60 + oraz dzieci w wieku 7-15 lat z miasta Inowrocławia w ramach trzeciego i czwartego naboru do udziału w projekcie pt. „ZROZUMIEĆ STAROŚĆ” dofinansowanym ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014-2020.W programie m.in: zajęcia animacyjne, komputerowe, historyczne oraz treningi pamięci. Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać na stronie internetowej Parafii oraz w biurze parafialnym w godzinach jego pracy.
  6. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 6685,45 zł. Bóg zapłać!
  7. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Kazimierza Żurka, śp. Jerzego Sikorę, śp. Janusza Ogonka, śp. Mieczysławę Pinską, śp. Elżbietę Krzykanowską oraz wszystkich  zmarłych bliskich naszemu sercu. Wieczny odpoczynek…