Zapisy na PPAG

W dobie pandemii COVID-19 tegoroczna piesza pielgrzymka będzie przebiegać inaczej, niż zwykle. Wspólną decyzją ks. Prymasa oraz osób odpowiedzialnych za PPAG zadecydowano, że pielgrzymowanie w tym roku przybierze postać sztafety. Oznacza to, że na dzień rozpoczęcia, na wylosowanym dniu przez naszą promienistą grupę Św. Jadwigi, oraz zakończenie – uda się jedynie delegacja wraz z przewodnikiem. Ta forma nie jest idealna, ale jedyna najbezpieczniejsza w obliczu ryzyka zarażenia się koronowirusem.
Ta namiastka PPAG umożliwia w warunkach epidemicznych, choć na chwilę poczuć klimat pielgrzymki. Organizatorzy na wszystkie dni pielgrzymowania przygotują materiały formacyjne dla wszystkich osób, które łączyć się będą duchowo z pątnikami.

Jeśli nie zraża Cię tegoroczne, nadzwyczajne rozwiązanie pielgrzymowania, zachęcam do zapisu na tegoroczną pielgrzymkę. Poniżej zamieszczam link do formularza, który wypełniony proszę dostarczyć mi osobiście.

Kilka ważnych informacji:

  1. Zapisy na pielgrzymkę będą trwały do 26 lipca 2020 r.
  2. Koszt płatnego pakietu pielgrzyma wynosi 25 zł zawiera on identyfikator, koszulkę oraz dzienniczek duchowy. Nie jest on obowiązkowy.
  3. Na dzień pielgrzymowania na trasie zostaną wylosowane tylko osoby pełnoletnie z grona zapisanych osób.
  4. Przy większej ilości osób chętnych do czynnego udziału w pielgrzymce odbędzie się losowanie do delegacji na dzień rozpoczęcia; III dzień na trasie oraz na dzień zakończenia pielgrzymowania w Częstochowie.

Szczegółowe informację nt. pielgrzymki udzielam również osobiście.

Pozdrawiam serdecznie

ks. Paweł