Ogłoszenia duszpasterskie – 17.05.2020 r.

  1. Przypominamy, że transmitujemy Mszę świętą na naszym parafialnym kanale YouTube – w niedzielę o godz. 9.30 oraz o 12.30, a w dni powszednie o godzinie 18.00 wraz z nabożeństwem majowym.
  2. Od dziś w naszej świątyni może przebywać 188 osób. Prosimy o przestrzeganie  przepisów związanych z zachowaniem bezpieczeństwa (siadanie w oznaczonych miejscach, obowiązkowe maseczki na twarzy).
  3. Nabożeństwo majowe sprawowane jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Od poniedziałku nie będzie prowadzonej koronki do Bożego Miłosierdzia.
  5. W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek  18 maja br. o godzinie 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka. Widowisko zostało zrealizowane na terenie Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach. Serdecznie zachęcamy do oglądania.
  6. Składamy wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy w tym trudnym czasie nie zapomnieli o funkcjonowaniu świątyni i złożyli ofiary na konto parafii, czy też przekazali je osobiście na składkę. Dziękujemy za składkę inwestycyjną, która wyniosła wraz z ofiarami z całego tygodnia: 8573 zł.  Pamiętamy o was w modlitwie i składamy staropolskie Bóg zapłać!
  7. Informujemy, że trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej Katolickiej Szkoły Podstawowej. W każdej chwili można pobrać dokumenty ze strony internetowej i złożyć mailowo w Sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoły.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Zbigniewa Śmiejkowskiego, śp. Czesława Gołdyna i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…