Ogłoszenia duszpasterskie – 16.02.2020 r.

 1. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z klas III odbędzie się w sobotę, 22 lutego,
  w kościele. Na 9.00 zapraszamy dzieci z grupy III , a na 10.00 dzieci z grupy IV.
 2. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, którzy zamawiali alby informujemy, że są one do odbioru w sklepie producenta przy ul. Dworcowej 15.
 3. Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania odbędzie się w sobotę, 22 lutego, po wieczornej Mszy świętej.
 4. Spotkanie lektorów starszych i ceremoniarzy odbędzie się w piątek o godzinie 19.00, natomiast zbiórka ministrantów młodszych (do klasy IV włącznie) – w sobotę o godzinie 11.30.
 5. Od 1 marca w kościele p.w. Św. Krzyża w Inowrocławiu, rozpocznie się przygotowanie
  do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 6. Zapraszamy  do udziału w weekendzie dla małżeństw i par w związkach bez przeszkód do  zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w dniach 6 -8 marca  w Centrum Edukacyjno Formacyjnym  w Gnieźnie.  Weekend organizowany jest przez Stowarzyszenie „Spotkania Małżeńskie”. Kontakt do organizatorów i szczegółowe informacje znajdują się na  stronie internetowej: www.spotkaniamalzenskie.pl  oraz na plakacie  w gablocie ogłoszeń.
 7. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
 8. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 9864 zł. Bóg zapłać!
 9. Bardzo dziękujemy ofiarodawcy, który ufundował nowe ornaty, dzwonki i wiele różnych paramentów liturgicznych. Bóg zapłać!
 10. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika katolickiego”.
 11. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy : śp. Karola Belchnerowskiego, śp. Marię Sauerman; śp. Hannę Hak i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…