Ogłoszenia duszpasterskie – 9.02.2020 r.

 1. Od poniedziałku Msze św. sprawowane będą w porządku zwykłym, czyli o godz. 8.00, 17.00 i 18.00.
 2. Biuro parafialne czynne jest w dni powszednie od  godz. 16.30 do 17.30. a w soboty
  od 9.00 do 10.00.
 3. We wtorek, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Tego dnia zapraszamy osoby chore i starsze na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00, podczas których zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Przypominamy, że sakrament ten mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, które są w stanie łaski uświęcającej! Prosimy członków rodzin czy sąsiadów o pomoc tym osobom w dotarciu do świątyni.
 4. Wspólnota Koinonia Jan Chrzciciel zaprasza na Wieczór Chwały, na wspólne uwielbienie Pana Boga w sobotę, 15 lutego. Modlitwa rozpocznie się po wieczornej Mszy świętej.
 5. KLUB INTELIGENCJI KATOLICKIEJ w INOWROCŁAWIU zaprasza na wykład ks. dra hab. Aleksandra Sobczaka, proboszcza parafii p.w. Świętego Ducha w Inowrocławiu:
  „Czy papież może się mylić?” Spotkanie odbędzie się 12 lutego (środa) o godzinie 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 6. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z klas III odbędzie się w sobotę, 15 lutego
  w kościele. Na 9.00 zapraszamy dzieci z grupy I , a na 10.00 dzieci z grupy II.
 7. Nowy harmonogram spotkań formacyjnych dla kandydatów przed sakramentem bierzmowania dostępny w gablotach ogłoszeń oraz na parafialnej stronie internetowej. Spotkanie z rodzicami kandydatów przed bierzmowaniem odbędzie się w kościele
  22 lutego b.r., po wieczornej mszy świętej.
 8. Spotkanie kandydatów na lektorów i lektorów młodszych (klasa VII i VIII) w piątek o godzinie 19.00, natomiast zbiórka ministrantów z klasy V i VI – w sobotę o godzinie 11.30.
 9. Od 1 marca w kościele p.w. Św. Krzyża w Inowrocławiu, rozpocznie się przygotowanie
  do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 10. Serdecznie zapraszamy osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu
  z miasta Inowrocławia do udziału w projektach grantowych pt. „Razem możemy lepiej” oraz „Zaopiekowani”, dofinansowanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław. W programie dla uczestników m.in: warsztaty zajęciowe z artterapeutą, spotkania tematyczne, zajęcia animacyjne, indywidualne konsultacje z psychologiem. Szczegółowe informacje na temat projektów można uzyskać na stronie internetowej Parafii oraz w biurze parafialnym w godzinach pracy biura. Udział w projekcie jest bezpłatny.
 11. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 12. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
 13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy : śp. Ewę Szczepańską; śp. Daniela Włodarczyka;
  śp. Jadwigę Kuźbę; śp. Annę Barcicką; śp. Leszka Mazura, śp. Józefa Pińskiego i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…