Ogłoszenia duszpasterskie – 2.02.2020 r.

 1. Dobiegła końca wizyta duszpasterska zwana kolędą. Dziś jeszcze od godz. 14.00, odbędzie się kolęda w „Solankowym Zaciszu” i w mieszkaniach, które zgłaszały dodatkową kolędę.   Wszystkim rodzinom, które przyjęły kolędę dziękujemy za wspólną modlitwę jak również za ofiary złożone na kościół. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę zostanie przedstawione sprawozdanie pokolędowe do wysłuchania którego zapraszamy wszystkich parafian!
 2. Do 7 lutego Msze św. w dni powszednie, poza sobotami, sprawowane będą o godz. 8.00
  i 15.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a biuro parafialne czynne będzie od godz. 9.00 do godz. 10.00.
 3. W środę po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne wszystkich członków Żywego Różańca i tych, którzy pragnęliby włączyć się do tej wspólnoty.
 4. W czwartek, Stowarzyszenie Powołań Kapłańskich, zaprasza na modlitwę różańcową o godz. 14.30. i Mszę św. o godz. 15.00 w intencji powołań oraz spotkanie formacyjne, które odbędzie się w salce parafialnej po Mszy św.
 5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 15.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 17.00. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.
 6. „Fundacje Dziedzictwo Kresowe”, dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy ofiarowali produkty z których powstało 500 paczek dla mieszkańców Ukrainy. Szczegóły podziękowania w gablocie ogłoszeń.
 7. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
 9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy śp.Wierę Wajer i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…
 10. Serdecznie zapraszamy osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu z miasta Inowrocławia do udziału w projektach grantowych pt. „Razem możemy lepiej” oraz „Zaopiekowani”, dofinansowanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław. W programie dla uczestników m.in:
  • warsztaty zajęciowe z artterapeutą
  • spotkania tematyczne
  • zajęcia animacyjne
  • indywidualne konsultacje z psychologiem
  •  Szczegółowe informacje na temat projektów można uzyskać na stronie internetowej Parafii oraz w biurze parafialnym w godzinach pracy biura. Udział w projekcie jest bezpłatny.