Ogłoszenia duszpasterskie – 19.01.2020 r.

  1. Dziś w naszej parafii gościmy o. Michała Apiecionka ze Zgromadzenia Ducha Świętego. który przybliży nam pracę misjonarzy Na Madagaskarze. Po Mszy świętej będzie można wesprzeć finansowo dzieło misji w tym odległym kraju.
  2. Trwa kolęda. Z kościoła można zabrać wodę święconą. Jeśli na kolędzie nie mamy takiej wody to prosimy o poinformowanie o tym księdza na początku wizyty. Początek kolędy od godz. 15.30 a w soboty od godz. 14.00. W gablotach ogłoszeń  na stronie internetowej i facebooku znajduje się plan kolędy do 29 stycznia. Zapraszamy do zapoznania się.
  3. Do 7 lutego Msze św. w dni powszednie, poza sobotami, sprawowane będą o godz. 8.00 i 15.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a biuro parafialne czynne będzie od godz. 9.00 do godz. 10.00.
  4. Organizujemy pielgrzymkę szlakiem naszej Patronki, Św. Królowej Jadwigi na Węgry (m. in. do Budapesztu). Odbędzie się ona w dniach od 27 kwietnia do 2 maja 2020 roku. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zapisy i dodatkowe informacje u ks. Bartka. Na chętnych czekamy do końca stycznia.
  5. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
  6. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Felicję Baranowską, śp. Henryka Adelskiego, śp. Stefanię Wardę i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…