Balik Świętych – zaproszenie dla małych parafian

Serdecznie zapraszamy małych parafian do udziału w kolejnej edycji Baliku Świętych, 31 października b.r. (czwartek) o godz. 17.00 do Młodzieżowego Domu Kultury „Pszczółka” im. J. Korczaka w Inowrocławiu.

Dzieci zapraszamy do przebrania się za anioła lub ulubionego świętego. Na uczestników czeka wiele ciekawych atrakcji. Zabawę poprowadzą członkowie działającej przy naszej parafii wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel oraz nasza młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Ze względów organizacyjnych rodziców, którzy pragną przyjść ze swoimi dziećmi prosimy o odebranie w zakrystii naszego kościoła przygotowane bezpłatne bilety/wejściówki. Balik skierowany jest do osób w przedziale wiekowym od 5 do 12 lat.

Do miłego zobaczenia 🙂
ks. Paweł Wilczewski
Opiekun Wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel
Inowrocław