Ogłoszenia duszpasterskie – 29.09.2019 r.

 1. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 11.00 będziemy się modlić w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców, a dzieci z klas III będą miały poświęcone różańce.
 2. Od wtorku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie różaniec o godz. 17.30,
  a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.
 3. We wtorek o godzinie 18.00 Msza św. intencji rodzin i małżeństw. Po niej nabożeństwo do naszej patronki św. Królowej Jadwigi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. SWPK serdecznie zaprasza na czwartkową Mszę świętą w intencji kapłanów o godz. 17.00, po Mszy św. na modlitwę różańcową i zebranie formacyjne.
 5. Spotkanie przedstawicieli rodziców dzieci pierwszokomunijnych (po jednym z każdej klasy) odbędzie się na plebanii w piątek, 4 października, o godzinie 19.00. Dziś mija termin zgłaszania przedstawicieli poszczególnych klas.
 6. W piątek przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30.
 7. W sobotę, 5 października, od godz. 8.00 odwiedzimy chorych i starszych z Komunią św.
 8. Spotkanie najmłodszych ministrantów (do klasy IV szkoły podstawowej włącznie) w sobotę, 5 października, o godzinie 11.30.
 9. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
 10. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i zaproszeniem skierowanym przez Księdza Prymasa, w dniu 6 października organizujemy Archidiecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd  w przyszłą niedzielę o godz. 14.00, powrót do godz. 6.00 następnego dnia. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii. W planie mamy konferencję, Apel Jasnogórski, nocne czuwanie i uroczystą Msze świętą.
 11. Pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!” po raz kolejny wyruszy Piesza Pielgrzymka do Markowic z okazji XIX Dnia Papieskiego. Do udziału zachęcamy przede wszystkim młodzież! Wpisowe: 10 zł (obiad i powrót autobusem). Początek pielgrzymki 12 października o godz. 8.45 w kościele Zwiastowania. W Markowicach na Eucharystii i po niej gościć będziemy osoby związane z nową ewangelizacją w Polsce. Zapisy na pielgrzymkę wyłącznie przez formularz elektroniczny do 10 października. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść od rodziców zgody na udział w pielgrzymce. Link do formularza zgłoszeniowego: https://link.do/SZ7Zk
 12. W sobotę, 26 października, o godzinie 17.00 w hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie odbędzie się ewangelizacyjny festyn rodzinny, na który zaprasza Ksiądz Arcybiskup. Wszelkie potrzebne informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym możemy znaleźć na stronie internetowej: www.radoscmilosci.org.
 13. Katolicka Szkoła Podstawowa informuje, że są jeszcze wolne miejsca w oddziałach przedszkolnych. Koszt czesnego wynosi 100 zł. Szczegółowych informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły.
 14. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 15. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
 16. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w tym tygodniu: śp. Ryszarda Walkowskiego; śp. Mirosława Dziedzica, śp. Romana Simlata i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek