Ogłoszenia duszpasterskie – 15.09.2019 r.

  1. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klas III odbędzie się w kościele, w piątek, 20 września, po Mszy świętej o godz. 18.00.
  2. Można już zamawiać lub rezerwować Msze św. na rok 2020. Przypominamy, że dokonując rezerwacji należy ją potwierdzić na dwa tygodnie przed terminem. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.
  3. W gablotach został wywieszony terminarz spotkań dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII wraz z podziałem na grupy.
  4. Rodziców ministrantów i lektorów ze szkoły podstawowej zapraszamy na spotkanie w sobotę, 21 września, o godzinie 19.00 do salki LSO.
  5. Młodzież z naszego miasta zapraszamy na Diecezjalne Spotkanie Młodych z okazji święta św. Stanisława Kostki, które odbędzie się w sobotę 21 września we Wrześni. Wyjazd o godz. 10.00 sprzed kościoła Świętego Ducha, następnie z parkingu przed bazyliką mniejszą (10.05) i z parkingu przy Galerii Solnej (ok. 10.15); powrót ok. 21.30. W programie m.in.: spotkania z gośćmi, świadectwa, koncert Siewców Lednicy i Eucharystia. Zapisy wyłącznie przez formularz elektroniczny do 18 września do południa (link do zapisów: https://link.do/gQQap ). Koszt wyjazdu: 25 zł.
  6. Zapraszamy na XXXV Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.  Odbędzie się ona w niedzielę 22 września. Zapisy w parafii p.w. Imienia NMP „Ruina” w biurze parafialnym i w zakrystii. Koszt 60 zł.
  7. Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich AG zaprasza na dzień skupienia w Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu w dniu 28.09.2019 r. Zapisy w zakrystii kościoła Chrystusa Miłosiernego  po każdej Mszy Św. Koszt wyjazdu to 20 zł.
  8. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
  9. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy śp. Kazimierza Sobocińskiego, Jana Drabika, Teresę Kostrzewską i wszystkich naszych zmarłych.  Wieczny odpoczynek