Ogłoszenia duszpasterskie – 07.07.2019 r.

XIV Niedziela Zwykła

 1. Prosimy, aby w czasie wakacji w sposób szczególny zwrócić uwagę na godny ubiór w świątyni.
 2. W czasie wakacji biuro parafialne jest czynne tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30 – 17.30.
 3. W lipcu i w sierpniu zmienia się układ Mszy św. w niedzielę. Eucharystie są sprawowane  o 7.30, 9.30, 11.00, 12. 30 i 19.00.
 4. W sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 5. Zapraszamy do udziału w Promienistej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy przez formularz elektroniczny na naszym facebooku lub bezpośrednio u ks. Pawła w zakrystii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dzisiaj, po Mszy o godzinie 19.00. Pod chórem została wystawiona skarbona, do której można składać intencje, w których modlić się będą pielgrzymi. Składane przy tej okazji ofiary są wsparciem dla pątników. Z serca wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.
 6. Informujemy, że w tym roku nie będzie pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę z naszej parafii.
 7. Katolicka Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu przypomina, że trwają zapisy do oddziału zerowego i pierwszej klasy. Pragniemy podzielić się radosną informacją, że uczniowie ósmej klasy naszej szkoły zdali najlepiej egzamin ósmoklasisty ze wszystkich szkół inowrocławskich. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Wszelkie informacje o naborze w sekretariacie szkoły.
 8. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 9. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
 10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Macieja Kluczyńskiego, śp. Jana Neulitza,
  śp. Bolesławę Marszan, śp. Danielę Kowalewską, śp. Mirosławę Wilinską, śp. Aleksandra Chmiela  i wszystkich naszych zmarłych.  Wieczny odpoczynek